Fehér Kócos - Komondor Kennel FCI

Elektra Fehér Kócos

Elektra Fehér Kócos - nar. 1.6.2010
DKK 0/0, DKL 0/0 , oční testy PRA, C, LL,... negativní, tř. chovnosti I., výška 72cm, váha 44,5 kg

Komondor - chovná fena Elektra Fehér Kócos

Elektra Fehér Kócos ve věku 8 týdnů

 Elektra byla akční už od prvních týdnů, byl to pěkný dravec, který nenechal nikoho na pokoji - ani mámu a ostatní štěňata, jak mohla, škodila a provokovala i nás dvounožce. Mojí maminku by vyloženě ožrala na kost smiley Jsme docela rádi, že jí to přešlo.

Elektra je elegantní fena s kvalitní srstí, typickou hlavou, správný rámcem, pevným hřbetem, dlouhým ocasem, tmavým pigmentem, pěknou mechanikou pohybu. Samozřejmostí je  plnochrupost a nůžkový skus. Ophtalmologické testy prosté všech klinických příznaků na možná oční onemocnění a vady. Povahu podědila po své matce Vattě, jsou jak přes kopírák... Stejně tak jako ona je vstřícnější k cizím lidem.                                                                              
První štěňátka Eli se narodila 23.3.2013, sedm nádherných štěňat. Komondor Kennel - litter H - mother Elektra F.K.Nechali jsme si Heidi, jak říkáme naše děvčátko z hor :) které každopádně podědilo temperament a povahu mámy a babičky, ale vidíme v ní i to nejlepší z jejího otce :) O rok později jsme se radovali ze štěňátek vrhu CH, opět sedm štěňat, neméně krásných.  

Do konce roku 2011 Elektra získala na klubových, speciálních, mezinárodních a národních výstavách 9x V, 4x CAJC, 2x CAC, 2x Res.CACIB, 2x BOJ, Nejlepší mladý, 3x BOB, Vítěz speciální výstavy mladých, BIS II. Zúčastnila se Komondor festivalu 25.6.2011 v Monoru. V roce 2011 získala titul Český junior šampion.                            

                                                     

Fotografii Elektry nám pořídil pan Martin Smrček. 
Elektra Fehér Kócos ve věku 17 měsíců

Elektra Fehér Kócos ve věku 17 měsíců - MVP Praha

Elektra Fehér Kócos ve věku 8,5 měsíce

Elektra svou první výstavu absolvovala v Českých Budějovicích, kde se jako čtyřměsíční ukázala se svou sestrou Estillkou: 

 Mezinárodní výstava České Budějovice - Elektra vlevo

Na národní výstavě v Ostravě 9.4.2011 získala ocenění V2, zde skončila za Drávou Király Puszta. Pan rozhodčí Havelka jí velmi pěkně ohodnotil, navíc vyzdvihl pěkné předvedení.

V neděli 10.4.2011 se konala X. klubová výstava Pannonia Klubu, zde ji v konkurenci 4 mladých fen porazila její sestra Erisz, Elektra od maďarského rozhodčího Dr. Levente získala V2.

Zleva Elektra Fehér Kócos V2, Erisz Fehér Kócos V1, CAJC, Klubový vítěz

Intercanis 21.-22.5.2011 národní a mezinárodní výstava v Litoměřicích
- Elektra získala po oba dny V1, CAJC, BOJ a BOB - více v sekci výstav...

     

      

 

 

TOPlist